Відпочинковий комплекс “Озерний край”

“Озерний край” – це комплекс для відпочинку на озерах львівської області, що розташований серед мальовничих водойм. Власний пляж з піском, кришталево чиста вода та свіже повітря – все, що потрібно для ідеального відпочинку. Готельний комплекс у Львівській області «Озерний край» був заснований у 2002 році. Комфортабельний готель розташувався у містечку Пустомити, що неподалік Львова.
Головним девізом відпочинкового комплексу «Озерний край» є комфорт, безпека та чистота. Ми подбаємо про те, щоб Ваш відпочинок у нашого готелі був максимально насиченим, комфортним та запам’ятався на довгі роки.

Один з найкращих готельних комплексів

«Озерний край» налічує два корпуси, у яких можливо розмістити 57 осіб у 27 двох- та трьохмісних затишних номерах класу «стандарт» та «напівлюкс». У кожному номері є зручні ліжка, телебачення, санвузол у номері та цілодобове гаряче водопостачання.

Ціни на проживання у готелі-резорті «Озерний край»

Готельний комплекс поблизу Львова «Озерний край» пропонує Вам, нашому гостю, поселення у комфортабельних номерах таких категорій:
– двохмісний «напівлюкс»
– двохмісний «стандарт»
– трьохмісний «стандарт»
Вартість проживання у двохмісному «напівлюксі» – 400 гривень за добу, у номері є двоспальне зручне ліжко, душ та телебачення Двохмісний «стандарт» та трьохмісний «стандарт» – 300 гривень та 400 гривень відповідно. Додаткове ліжкомісце у будь-якому з цих номерів обійдеться Вам лише у 100 гривень.

Готельний комплекс «Озерний край»

, що у Львівській області також має власний ресторан, що може вмістити до 500 осіб. У нас святкують корпоративи, ювілеї та навіть весілля. Мальовничі пейзажі місцевості, у якій розташований ресторан та готель, створить незабутній фон для Ваших фото та відео.

Риболовля у готельному комплексі

поблизу Львова стане головною «фішкою» Вашого відпочинку. Порибалити в «Озерному краї» Ви можете з п’ятниці по неділю, а також в усі державні свята з 7:00 до 19:00. Кращі рибалки Львова та всієї України щосезону приїздять до готельного комплексу «Озерний край»,  щоб повправлятися у своїх вміннях у вилові риби. Приїжджайте і Ви.
Якщо Ви в пошуках розкішного комплексу для відпочинку з готелем, рестораном та риболовлею, то Вам обов’язково варто завітати до «Озерного краю»!  Відпочинок біля озера у кращому комплексі  Львівської області запам’ятається Вам надовго.