Послуги готельного комплексу “Озерний край”

Готель-резорт «Озерний край» на ринку готельно-ресторанного бізнесу уже 15 років. За цей великий проміжок часу ми створити для наших гостей усі необхідні умови для якісного відпочинку у межах регіону. Завітавши до відпочинкового комплексу «Озерний край» Ви отримаєте все, щоб відпочити не тільки фізично, а й морально.

Ресторан на озерах у Львівській області

стане чудовим варіантом місця проведення для Вашого весілля, ювілею чи корпоративу. Мальовничі водойми, зелень дерев і кущів, пристань і багато чого іншого створять незабутній фон для Вашого свята, а ще залишать по собі яскраві фотознімки на пам’ять про гарно проведений час у готелі-резорті «Озерний край». Ресторан «Озерний край» вміщає в банкетному залі до 500 осіб, тому ми можемо прийняти навіть найчисельніші весілля та ювілеї. У нас представлена українська, вірменська та європейська кухня. Голодним не залишиться ніхто.

Також діє дитячий ресторан «Буратіно»

на території відпочинкового комплексу «Озерний край». Ми приготуємо найситніші страви та найсмачніші десерти для наших вимогливих маленьких гостей. До Ваших послуг і кращий дитячий табір львівської області «Озерний край». Поки батьки відпочивають, дітки будуть під наглядом досвідчених аніматорів. Спортивний дитячий майданчик, ігрова кімната з гірками, качелями, сухим басейном та багато іншого – Ваше чадо не залишиться байдужим! Кращі спортивні розваги у Львівській області для дітей – однозначно у відпочинковому комплексі «Озерний край». Ми дбаємо про ваших дітей та робимо усе, щоб вони росли сильними та здоровими на втіху батькам.
Знайти чистий піщаний пляж у Львівській області з прозорою водою та свіжим повітрям дуже важко. Та це не завадило нам створити такі умови на території готельно-ресторанного комплексу «Озерний край». У літній період ми чекаємо Вас усіх на водний відпочинок. Тепла, кришталевої чистоти, вода наших водойм та доглянутий пляж з лежаками і усім необхідним інвентарем для відпочинку – все це можна знайти в готельно-ресторанному комплексі «Озерний край».

Де краща риболовля у львівській області?

Авжеж в «Озерному краї»! Щоп’ятниці, суботи та неділі, а також у всі державні свята ми чекаємо Вас з 7 години ранку до 7 години вечора на озерах. У нас водяться коропи, щуки та багато інших риб. За бажанням, кухарі нашого ресторану приготують Ваш улов.
Відпочинок в комплексі «Озерний край» Вам точно запам’ятається. Тому не витрачайте час дарма та приїжджайте. Чекаємо Вас!

Події

В озерному краї

Рибалка

Спорт і задоволення

Здоров'я

На відкритому повітрі

Ресторан

Гурманам сподобається

Готель

Просто найкращий додаток

Буратіно

Розваги для дітей