Здоровий відпочинок

Готельно-ресторанний комплекс «Озерний край»

дбає не тільки про пасивний відпочинок наших гостей, а й про активний. Спеціально для людей, котрі люблять займатись спортом та проводити час відпочинку з користю для здоров’я, ми створили всі необхідні умови для тренувань, що укріплять і тіло, і душу. У нас є спортивний майданчик, футбольне поле, тренажерний зал, бігові траси, тенісний корт та навіть масажний кабінет.

Мабуть, кожен мріяв розпочати свій ранок з пробіжки по пляжу. «Озерний край» надасть Вам таку можливість – у нас краща бігова траса у Львівській області. Бігова траса на озері – чудовий варіант для тих, хто втомився  щоранку бігати загазованими вулицями великих міст. Біг укріплює все тіло, а біг на свіжому повітрі  ще й покращує стан внутрішніх органів, насичуючи їх киснем. Тепер Вам не потрібно хвилюватись про чистоту повітря, що потрапляє у Ваші дихальні шляхи, адже наш відпочинковий комплекс розташований у екологічно чистому регіоні.

У власності відпочинкового комплексу є і спортивний майданчик. Доволі часто у нас зупиняються спортсмени різних видів спорту і їм необхідно мати місце для тренувань, щоб підтримувати форму. Але спортивний майданчик «Озерного краю» стане у нагоді і тим, хто просто любить проводити відпустку з користю. У нас є всі необхідні тренажери, щоб Ви могли пропрацювати кожну групу м’язів під час ранкової зарядки. Для любителів футболу ми побудували кращий футбольний спортивний майданчик Львівської області: штучне покриття вищого класу та дороге устаткування – все це зробить Вашу гру справді професійною, навіть якщо Ви просто любитель цього виду спорту.

Тренажерний зал «Озерного краю»

нічим не поступається іншим залам Пустомит та області. Професійні тренажери та правильно підібране навантаження укріплять Ваше тіло, а за умови регулярних занять та правильного харчування – знизять рівень жирових відкладень в організмі,  допоможуть схуднути і покращити Вашу спортивну форму.

 

А після всіх виснажливих тренувань ласкаво просимо Вас завітати до нас на масаж. Важко знайти професійний масажний кабінет у Львівській області за доступними  цінами та з хорошими спеціалістами. Але Вам пощастило, адже у нас саме такий. Ми гарантуємо Вам якісний та професійний масаж, виконаний спеціалістами вищої категорії.