Риболовля у Львівській області

за останні декілька років стає дедалі популярнішою. А  найкраща риболовля поблизу Львова – у готельно-ресторанному комплексі «Озерний край». Щороку з березня по жовтень сюди приїздять кращі рибалки з усієї країни, щоб упіймати найбільшу рибину та побити власні рекорди. Найкращі рибалки Львова радять «Озерний край» усім любителям риболовлі.

Найкраща риболовля на озерах Львівської області

 

– у відпочинковому комплексі «Озерний край». У нас водяться щуки, коропи та безліч іншої риби. Риболовля на озерах відпочинкового комплексу у Львівській області «Озерний край» працює щоп’ятниці, суботи та неділі, а також у державні свята. Чекаємо Вас з 7 години ранку до 7 години вечора, гарантуємо хороший улов та смачну уху.

Вартість риболовлі у Львівській області

стартує з 50 гривень, проте відпочинковий комплекс «Озерний край»  надає послуги риболовлі для дорослих вартістю 40 гривень на день, для дітей – 10 гривень на день. Для дітей, яким ще не виповнилось десять років – вхід безкоштовний, але тільки під наглядом дорослих. Вартість усії виловленої риби розраховується окремо.

Риболовля у Львівській області на базі готельно-ресторанного комплексу «Озерний край»

 

передбачає дотримання деяких умов, щоб забезпечити безпеку та хороший настрій всім любителям риболовлі. У нас діє заборона на вживання спиртних напоїв та перебування в стані сп’яніння на території риболовлі, забороняється вхід дітям до 16 років без нагляду дорослих. Також просимо Вас залишати за межами риболовлі усі рюкзаки, сумки та непрозорі пакети.

Завітайте до нас та переконайтесь самі: у нас є все, що Вам потрібно!