Ресторан на озерах

Ви знаходитесь в пошуках ідеального місця для проведення Вашого заходу? Найкращий ресторан на озері «Озерний край» до Ваших послуг! Ресторан на озерах стане прекрасним вибором, якщо у Вас незабаром має відбутись важливе свято. У нас проводять весілля, дні народження, корпоративи, конференції та безліч інших заходів.

Ресторан «Озерний край»

налічує декілька залів:

  • Банкетний;
  • Загальний;
  • VIP зал;
  • Великий банкетний зал;
  • Конференц-зал.

Загальний та банкетний зал площею 70 м. кв. може вмістити в себе до 30-40 осіб, VIP зал вміщає максимально 30 осіб. Тут часто проводяться невеликі застілля, міні весілля, тощо.

 

Якщо з Ви шукаєте ресторан для весілля у Львівській області, що може прийняти масштабне свято, то у нагоді Вам стане великий банкетний зал ресторану «Озерний край». У великому банкетному залі ми можемо розмістити та смачно нагодувати близько 300 осіб. Кухарі ресторану «Озерний край» можуть смачно та швидко приготувати страви української, вірменської та європейської кухні, присутні і страви з морської кухні. Голодним не залишиться ніхто.

У готельно-ресторанному комплексі

«Озерний край» часто святкують свої дні народження і наші маленькі гості. Спеціально для них ми відкрили ресторан з дитячим меню «Буратіно». У нас Ви зможете замовити перші та другі страви, а також напої і десерти, розроблені спеціально для дітей. Фішкою дитячого ресторану «Буратіно» є найсмачніші в Пустомитах французькі млинці.

 

У ресторані «Озерний край»

можна орендувати зал будь-якої площі для проведення конференцій, семінарів та тренінгів. Ми, в свою чергу, гарантуємо пропозиції невеличкого каво-брейку, смачного фуршету чи банкету.

Майже щомісяця у відпочинковому комплексі «Озерний край» зупиняються спортсмени з різних видів спорту. А що для них є важливим? Правильне харчування, місце для тренувань та чисте повітря. Все це є у нас. «Озерний край» – це чи не єдиний ресторан для спортсменів у Львівській області. Ми дбаємо про здоров’я наших гостей, тому готуємо страви з натуральних продуктів з дотриманням усіх пропорцій корисних речовин. Також «Озерний край» – це ресторан з індивідуальним меню. Ви можете  замовити ті страви, які бажаєте, і скласти власне меню на увесь час перебування у «Озерному краї».

Ресторан на озерах стане чудовим місцем для проведення різноманітних заходів, природна краса озер та лісів створить незабутній фон для Ваших світлин та відеороликів. Завітайте до нас – і Ви не пошкодуєте!