Події готельного комплексу “Озерний край”

Щодня у готельно-ресторанному комплексі «Озерний край», що розташований у містечку Пустомити на Львівщині, відбуваються різноманітні події. Майже кожних вихідних у нас святкують створення нової сім’ї, по буднях – ювілеї та корпоративи, а також  безліч інших  святкових заходів, важливих для наших гостей. Новини бази відпочинку у Львівській області «Озерний край»  Ви завжди зможете знайти на нашому офіційному сайті.

Готельно-ресторанний комплекс «Озерний край»

часто приймає у себе в гостях різноманітні семінари, з’їзди та конференції, щорічно у нас відбуваються десятки бізнес-тренінгів та ділових зустрічей, що робить «Озерний край» епіцентром усіх бізнесових подій області.

Події під час відпочинку на озерах

завжди наповнені активностей, а як їх провести зі ще більшою користю, Ви дізнаєтесь, завітавши до нас на офіційну сторінку, де ми завжди розміщуємо найактуальнішу інформацію про розваги та дозвілля. Новини «Озерного краю» також охоплюють різноманітні акції, оновлення у нашому відпочинковому комплексі. До вподоби кращим рибалкам Львова будуть і новини зі сфери риболовлі, яка користується шаленим попитом серед гостей «Озерного краю».