Кращий дитячий ресторан

Усі батьки хочуть для своїх дітей тільки найкращого: найкращих іграшок, одягу, гуртків та секцій, не говорячи вже про харчування, здоров’я та догляд. Команда відпочинкового комплексу «Озерний край» також дбає про Ваших дітей. І саме тому ми створили для них дитячий ресторан «Буратіно».

 

«Буратіно» – один з небагатьох ресторанів дитячого харчування Львівської області, у меню якого переважають страви домашньої кухні. Кухарі дитячого ресторану у «Озерному краї» для своїх маленьких гостей готують тільки те, що б приготували своїм дітям. Саме тому ми можемо стверджувати, що ресторан «Буратіно» – це ресторан, у якому готують з любов’ю. Ми потішимо Вашу малечу різноманітними десертами, креативними салатами,   а ще у нас є французькі млинці – страва, що вже декілька років входить у топ найпопулярніших десертів. Усі позиції в меню стилізовані під героїв мультфільмів, казок та дитячих пісень, тож діткам буде не лише смачно, а й цікаво. Усі страви готуються з виключно свіжих та натуральних продуктів.

«Буратіно» – кращий дитячий ресторан Львівської області.

Майже щодня у нас проводяться дні народження, випускні садочків чи молодшої школи та безліч інших, пам’ятних для малечі, свят. А щоб зробити дитяче свято справді незабутнім, у нас працюють аніматори. Разом з ними Ви можете створити неповторний сценарій заходу, потішити малечу активностями, конкурсами та призами. А для костюмованої вечірки у нас є спеціальний гардероб, у якому знайдуться костюми на будь-який смак: від баби Яги до хрещеної мами Попелюшки. Також у нас влаштовують справжні театралізовані шоу, детально про які Ви можете дізнатись за телефонами, вказаними на нашому сайті.

 

Для невгамовних діток у нас працює дитяча кімната з сухим басейном, лазанками, качелями та гірками. Ви можете не хвилюватись про безпеку Ваших дітей, адже професійні няні-аніматори подбають про те, щоб Ваша малеча не нашкодила собі, і з задоволенням проведуть з дітьми час.

Є багато ресторанів для дітей у Львівській області, але батьки обирають саме нас і довіряють нам найдорожче – своїх дітей! Дитячий ресторан «Буратіно» ( Львівська область) працює щодня з 10 години ранку до 9 години вечора. Поспішайте завітати і подарувати своїм дітками справжнє свято. А ми Вам у цьому з радістю допоможемо.